II wakacyjny tydzień

Drugi tydzień zajęć wakacyjnych rozpoczęliśmy od rozruszania naszych ciał po weekendowym odpoczynku.

Pani Ola zaserwowała nam Zabawy muzyczno-ruchowe z wykorzystaniem instrumentów perkusyjnych i bum-bum rurek. Nie zabrakło także naszych ulubionych układów tanecznych w rytmach zumby fitness.

We wtorek za to mieliśmy okazję do Relaksacji przy dźwiękach natury za sprawą pani Bernadki. Wsłuchiwaliśmy się w szum morza, a pani zraszała nas wodą, dzięki czemu mogliśmy poczuć bryzę morską. W letni upalny dzień to idealny odpoczynek.

W środę pani Asia podczas zajęć Przyroda wokół nas, zachęcała nas do obserwowania świata przyrody poprzez wiersze o tematyce przyrodniczej, słuchowiska, m.in. „Sekretne życie ptaków” oraz zabawy wzrokowe i słuchowe: Znajdźmy parę, Co to za zwierzę? Na zakończenie zajęć zatańczyliśmy „Kaczuszki”.

W czwartek pani Monika zabrała nas na Rajd w znane i nieznane zakątki parku we Włoszakowicach, gdzie mogliśmy posłuchać odgłosów przyrody, porozmawiać, a także poćwiczyć na dostępnym w parku sprzęcie.

Na zakończenie tygodnia mogliśmy się zrelaksować w Letnim kinie wakacyjnym. Pani Ada zaproponowała nam do obejrzenia 3 filmy, a my wybraliśmy jeden pt. „Grające drzewko”. Jak przystało na prawdziwe kino, były także bilety wstępu, które za jeden uśmiech sprzedawała Ela.