Strona główna |  Pracownicy | Kontakt |
 Nasz adres

Środowiskowy Dom
Samopomocy  
im. Wernera Kenkel

Pl. 21 Października 4
64-140 Włoszakowice
tel. 65-5370-125
fax.655370101
655370101@fax2mail.tp.pl

sds@wloszakowice.pl

 Pracownie

Zachowań społecznych

Informatyczna

Muzyczno-teatralna

Gospodarstwa domowego


Plastyczno-techniczna

Krawiecko-dziewiarska

Salka rehalibitacyjna

 Z życia ŚDS
 Galeria

3.06.2015 Piknik na ogrodzie :)
W środę przed świętem Bożego Ciała p. Karolinka  przygotowała dla nas piknik na naszym ogrodzie. Ach co to był za dzień. Na początku dla zrelaksowania mogliśmy wziąć udział w różnych formach odpoczynku do wyboru: rzuty do celu,  gra w "gapę", salon kosmetyczny czy gry stolikowe. Po zabawie nastąpiło przedstawienie prac wykonanych przez pracownie krawiecko-dziewiarską oraz plastyczno techniczną. Były to albumy drzew liściastych i iglastych wykonanych w ramach projektu realizowanego we współpracy z Nadleśnictwem Włoszakowice "Poznajemy bliżej las". Na zakończenie dnia wzięliśmy udział w grze dwa ognie rozegranej z udziałem uczestników oraz kadry i oczywiście zajadaliśmy się pyszną grillowaną kiełbaską!  Te czerwcowe pikniki dobrze nas nastrajają...
Krzysztof U.

j

j

j

g

f'

l


VII Olimpiada Sportowa Osób Niepełnosprawnych VICTORIA w Głogowie

Dnia 11 czerwca nasza drużyna pojechała do Głogowa, aby zmierzyć się w konkurencjach sportowych z uczestnikami różnych innych placówek. Angelika, Agnieszka B., Ela M., Konrad, Bartek, i Daniel -walczyliśmy dzielnie! Konkurencje w jakich wzięliśmy udział to między innymi przeciąganie liny, sztafeta, piłkarzyki, trening wioślarski, kręgle, rzucanie piłki do celu, strzelanie z łuku i różne dmuchańce. Po wysiłku sportowym był poczęstunek, a później lody i zabawa taneczna. Uwieńczeniem zmagań było wręczenie na podium dyplomów, upominków i medali  za konkurencje sportowe. Dziękujemy za zaproszenie i do zobaczenia za rok :)

Angelika, Agnieszka B., Daniel
 g   

h

j

j

j
22.06.2015 Przyjacielska wizyta u przedszkolaków :)

Tuż przed wakacjami, dostaliśmy zaproszenie od naszych przyjaciół - przedszkolaków. Była to, jak zawsze bardzo miła wizyta. Mogliśmy podziwiać  wiosenne występy oraz wysłuchać piosenki o mamie. Czekała na nas także słodka niespodzianka - DZIĘKUJEMY za gościnę i przemiłe towarzystwo. Do zobaczenia!!!
Rada Domuk

k

l

o

lg
DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ ZAPRASZAMY NA STRONĘ NASZEJ GALERII

www.wloszakowice.pl