Strona główna |  Pracownicy | Kontakt |
 Nasz adres

Środowiskowy Dom
Samopomocy  
im. Wernera Kenkel

Pl. 21 Października 4
64-140 Włoszakowice
tel. 65-5370-125

sds@wloszakowice.pl

 Pracownie

Zachowań społecznych

Informatyczna

Muzyczno-teatralna

Gospodarstwa domowego


Pracownia rękodzieła artystycznego

Praktyczno-techniczna

Krawiecko-dziewiarska

Pracownia rehabilitacji ruchowej

 Z życia ŚDS
 Galeria

09.03.2020 Misje Święte

   Od 18 maja 2019 r. do 26 września 2020 r. Archidiecezja Poznańska przeżywa nawiedzenie obrazu Matki Bożej Częstochowskiej pod hasłem "Z Maryją w nowe czasy". Wdniach 10-11 marca 2020 r. Matka Boża Jasnogórska nawiedzi Parafię  pw. Świętej Trójcy we Włoszakowicach. To czas, kiedy będziemy mogli złożyć swoje życie, troski i radości przed łaskawym Obliczem Matki i Królowej Polski oraz nabrać sił do pracy nad sobą. Postanowiliśmy wziąć udział w duchowym przygotowaniu do tego ważnego wydarzenia, dlatego zaprosiliśmy do naszego Domu ks. Misjonarza Mirosława Kurkiewicza, który opowiedział nam o Matce Bożej.
   
l

k

k

l
10.03.2020 Dzień Kobiet w naszym Domu

    10 marca w naszym Domu obchodziliśmy uroczysty Dzień Kobiet przygotowany przez p. Adriannę i mężczyzn naszego Domu. Po oficjalnym powitaniu  mogliśmy podziwiać wspaniały występ artystyczny pod tytułem: "Męskie rozważania w kawiarni." Część artystyczna zapewniła nam świetną rozrywkę i wiele śmiechu.  To jednak nie był koniec atrakcji. Druga część dnia poświęcona była na odczytanie specjalnie przygotowanych dedykacji dla każdej pani w formie celtyckiego horoskopu oraz wręczenie kwiatków - pięknych stokrotek. To był pięknie spędzony czas - dziękujemy!!!
Patrycja G., Małgorzata D.

l

k

k


l

l

l

Wiosna taka piękna, kolorowa i słoneczna !!!

Spójrzcie przez okno, wyjdźcie na taras lub do własnego ogródka, usiądźcie na krzesełku lub leżaku i wsłuchujcie się w dźwięki, podziwiajcie widoki. Czyż nie jest wspaniale?
Do naszego ogrodu również zawitała wiosna!!! Podczas waszej nieobecności panie terapeutki dbają o ogród i wigwam, aby wszystko było piękne, gdy wrócicie na terapię.


k    k     k      kjk    

k    k    k   k


   k   k 


kwww.wloszakowice.pl