Marzec 2021

 

5,8.03.2021 Dzień Kobiet w Naszym Domu

Kobiety, ach Kobiety... Panowie naszego Domu przygotowali dla pań bardzo miłą niespodziankę!  Ze względu na rotacyjny system terapii  świętowaliśmy dwa dni 5 i 8 marca. Panowie z pracowni praktyczno – technicznej pod opieką pani Pauliny wędrując od pracowni do pracowni z muzyką w tle złożyli życzenia, przeczytali kwiatowy horoskop oraz wręczyli ręcznie wykonane zawieszki i piękne wiosenne kwiaty. Prawdziwi dżentelmeni :)

Ela M.

 

IMG 6302

 

 

 

 

 

 

 

 

8,9.03.2021 Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Zimowa widokówka"

8 i 9 marca rozstrzygnięty został konkurs plastyczny "Zimowa widokówka"  zorganizowany przez Radę Domu w ramach programu "Moja rodzina i ja". Tym razem w rodzinnym gronie do wykonania mieliśmy zimową widokówkę. Prace były różne, ciekawe i pomysłowe. Wręczenia nagród i dyplomów dokonała pani kierownik wraz z panią Adrianną - opiekunem Rady Domu. Wyróżnienia za najlepsze prace otrzymali: Ela Ś., Ela M. oraz Mariusz.  Dyplomami za udział oraz drobnymi upominkami docenieni zostali także pozostali uczestnicy konkursu: Agnieszka, Piotr S., Marzanna, Mirka, Mariusz, Bartek, Sebastian, p. Halinka, Piotr K., Patrycja.

Agnieszka B.

 

 

 

Święta Wielkanocne 2021

W tym roku okres poprzedzający Święta Wielkiej Nocy podobnie jak w roku ubiegłym spędziliśmy z dala od ŚDS. Niestety ze względu na wprowadzone obostrzenia musimy pozostać w domu. Zdążyliśmy jednak porozmawiać o świątecznych obyczajach w naszych domach, przygotować własnoręcznie ozdoby, wysłać świąteczne kartki do naszych przyjaciół a także przygotować słodkie paczki z okazji zajączka, które wielkanocny zając dostarczył nam do domów za pośrednictwem pana Adama i pań terapeutek. Grupa muzyczno-teatralna pod opieką pani Oli przygotowała niespodziankę - muzyczne życzenia świąteczne, których można wysłuchać na naszej stronie internetowej lub profilu Facebook.

Rada Domu