Deklaracja dostępności cyfrowej

Środowiskowy Dom Samopomocy we Włoszakowicach zobowiązuje się zapewnić dostępność strony internetowej sds.wloszakowice.pl zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do serwisu internetowego sds.wloszakowice.pl.


Data publikacji strony internetowej: 2021-01-25
Data ostatniej dużej aktualizacji: 2021-01-25


Strona internetowa jest częściowo zgodna z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Dokonano własnego audytu za pomocą narzędzi internetowych online. Zdecydowana większość informacji spełnia wymagania WCAG, a poprawki mogą dotyczyć niektórych skanów dokumentów oraz tekstu alternatywnego.


Deklarację sporządzono: 2021-01-25. Informacje zwrotne i dane kontaktowe


W przypadku problemów z dostępnością strony internetowej prosimy o kontakt. Osobą odpowiedzialną jest Joanna Gorwa, adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tą samą drogą można składać wnioski o udostępnienie informacji niedostępnej oraz składać skargi na brak zapewnienia dostępności.


Dostępność architektoniczna


Środowiskowy Dom Samopomocy im. Wernera Kenkel we Włoszakowicach mieści się w budynku dwukondygnacyjnym pod adresem: Plac 21 Października 4, 64-140 Włoszakowice. Pomieszczenia, w których odbywają się zajęcia, znajdują się na piętrze. W budynku nie ma windy. Do budynku prowadzą dwa wejścia – wejście główne (schody) na parterze budynku i wejście boczne na piętrze. Do wejścia bocznego prowadzi podjazd, który umożliwia dostęp do budynku osobom z niepełnosprawnością ruchową, w tym osobom poruszającym się na wózku. Placówka wyposażona jest w 2 toalety przystosowane dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Przed budynkiem nie wyznaczono miejsc parkingowych dla osób z niepełnosprawnością. Do budynku i wszystkich jego pomieszczeń można wejść z psem asystującym i psem przewodnikiem. W pomieszczeniach nie ma pętli indukcyjnych, oznaczeń w alfabecie brajla ani oznaczeń kontrastowych lub w druku powiększonym dla osób niewidomych i słabowidzących.

 

Informacje zwrotne i dane kontaktowe

 

Uwagi o dostępności cyfrowej proszę kierować do:

- Kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy we Włoszakowicach - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. +48 65 537 01 25

- Recznik Praw Obywatelskich - www.rpo.gov.pl

 

RAPORT O STANIE ZAPEWNIENIA DOSTĘPNOŚCI ZGODNY ZE WZOREM 2021

RAPORT O STANIE ZAPEWNIENIA DOSTĘPNOŚCI W FORMIE DOSTĘPNEJ 2021