23.05.2023 Spotkanie integracyjne z działaczami i podopiecznymi Parafialnego Zespołu Caritas we Włoszakowicach

23.05.2023 mieliśmy przyjemność wziąć udział w corocznym spotkaniu integracyjnym z działaczami i podopiecznymi Parafialnego Zespołu Caritas we Włoszakowicach.

Uroczystość rozpoczęła się od przywitania wszystkich przybyłych przez ks. proboszcza Zbigniewa Dobronia. Następnie nasza pani kierownik złożyła wszystkim mamom i tatom obecnym na sali życzenia z okazji zbliżającego się Dnia Matki i Dnia Ojca, a my w ramach upominku zaprezentowaliśmy eko-przedstawienie o Jasiu i Małgosi, które miało swoją premierę niedawno podczas Konkursu Artystycznego "Dbamy o naszą gminę - walczymy ze śmieciami w lasach i wsiach naszej gminy". Po występie pani kierownik zachęciła zebranych do przekazywania cennych informacji o ochronie przyrody dzieciom, wnukom i prawnukom, a następnie zasiedliśmy wszyscy wspólnie do pysznego obiadu przygotowanego przez panie z Caritasu i panie kucharki😋Po obiedzie był czas na pogaduchy, a potem słodki i owocowy poczęstunek. Tradycyjnie spotkanie zakończyło się nabożeństwem majowym, które poprowadził ks. proboszcz wspólnie z Arkiem😀

Piotr S. Mariusz S.